با تهیه دستبند چرم خاطره خود را جادو می کنید

چه نوع دستبند چرمی را باید تهیه کنید؟

دستبندهای Oliver Cabell Leather Wrap فقط یکی بپوشید یا آنها را روی بازوی خود قرار دهید.

Oliver Cabell که به خاطر کفش های با کیفیت استثنایی شناخته شده است، در زمینه لوازم جانبی مردانه نیز نامی برای خود دست و پا کرده است.

این شرکت با استفاده از همان چرم های اخلاقی و کار شده ای که برای کفش های کتانی و چکمه های خود و  استفاده می کند، دو مدل دستبند چرم خاطره چرمی متمایز را برای آقایان خوش سلیقه و خوش سلیقه ارائه می دهد.

روکش چرمی
این دستبندها دارای دو نوار چرمی هستند که به همراه یک برچسب نقره ای جذاب / گیره به هم چسبیده اند، این دستبندها افزودنی عالی برای لباس های اداری هستند.

معمولی و در عین حال پیچیده به یکباره، روکش چرمی استحکام ظریفی را حتی به چهره شهروندترین جنگجویان شهری می‌افزاید – پیشنهادی از شدت و تمرکز که برای کسانی که آن را می‌بینند جذاب‌تر است.

گوردون
یک دستبند از نوع طناب با بند غیر معمولی که از استیل، نقره یا طلا به رنگ مشکی است، این اکسسوری معمولی شما در ساحل نیست.

در عوض، فضای باز را به داخل می آورد و به آن هوای پختگی و ظرافت می بخشد.

یک افزودنی عالی به لباس‌های غیررسمی یا یک لمس وحشیانه به هر چیزی رسمی‌تر.

روکش چرمی Oliver Cabell که در سادگی خود شیک است، می تواند برای تکمیل یک لباس در رنگ های خنثی استفاده شود.

در سال های اخیر، ما شاهد افزایش محبوبیت دستبندهای چرمی، به ویژه در میان مردان در اواسط 20 سالگی تا اواخر 30 سالگی بوده ایم.

در حالی که شما معمولاً این دستبندها را می بینید که بازوهای موج سواران، دوچرخه سواران، ماجراجویان و حتی اعضای گروه راک را تزیین می کنند، بسیاری از مدیران مرد در یک سن خاص به پوشیدن آن ها با کت و شلوارهای اداری خود پرداخته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.