جریمه های سنگین برای استفاده از لامپ زنون جنسیس که در ایران اعمال شده

در مورد لامپ زنون جنسیس، تنها الزام قانونی که اعمال می شود مربوط به نصب واشر چراغ ها و تنظیم تراز خودکار (تثبیت کننده) است که برای رانندگی با این نوع روشنایی اجباری است.

اگر آنها را نصب نکنید، در صورت بازرسی با خطر جریمه مواجه می شوید زیرا دید شما در جاده، به خصوص در حضور یخبندان و برف، بهینه نخواهد بود.

قیمت چراغ جلو زنون

خرید چراغ های جلو زنون را می توان به راحتی در یک تامین کننده خودرو و یا به صورت آنلاین در سایت های مختلف انجام داد و بسته به مدل ها، قیمت ها بین 100 تا 300 یورو برای هر دستگاه متفاوت است، بنابراین اگر می خواهید چراغ های زنون را در هر طرف جلوی ماشین خود نصب کنید، دو برابر حساب کنید.

علاوه بر این، در صورت انجام این عمل در کارگاه، باید هزینه خرید واشر چراغ و استابلایزر و همچنین هزینه کار را نیز به این مبلغ اضافه کنید بنابراین در مجموع باید به طور متوسط ​​بین 300 تا 800 یورو بپردازید.

لامپ زنون جنسیس

چراغ های جلو زنون با تجربه

موفقیت بزرگی با رانندگان تا ظهور چراغ های جلو LED. هنگام خرید یا اجاره وسیله نقلیه، می توانید در مورد سیستم روشنایی اطلاعات کسب کنید و آن را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنید. برای رانندگی ایمن و اجتناب از جریمه در هنگام بازرسی پلیس، نگهداری از اپتیک وسیله نقلیه شما ضروری است!

زنون در مقایسه با یک لامپ هالوژن معمولی در یک وسیله نقلیه سودمند است زیرا سه برابر بیشتر روشن می شود و مصرف کمتری دارد (30 تا 45 وات در مقایسه با 55 وات برای هالوژن) یک طرف مایل به آبی به چراغ های جلوی شما می دهد.

با این حال، چراغ‌های زنون به اندازه کافی گرم نمی‌شوند تا برف موجود در سطح خود را یخ‌زدایی یا ذوب کنند بنابراین باید به واشر چراغ جلو مجهز شوند تا به درستی تمیز شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.