دستگیری نوجوانی که با صابون بچه کاپوس کلاهبرداریهای میلیاردی انجام می داد

یکی از محصولاتی که پیش از تولد نوزاد خریداری می گردد صابون بچه کاپوس می باشد.

صابون باید با توجه خاصی انتخاب شود، زیرا پوست کودکان از بسیاری جهات با پوست بزرگسالان تفاوت زیادی دارد، بنابراین والدین باید به فکر خرید به موقع لوازم آرایشی با کیفیت برای کودک خود باشند.

ویژگی های پوست ظریف نوزادان

اعتقاد بر این است که اکثر وسایل کمکی مدرن، مانند شامپوهای بچه، ژل های دوش، شوینده های لباسشویی، نرم کننده ها و بسیاری از محصولات دیگر با برچسب “ساخته شده برای بچه ها” با هدف کسب درآمد ساخته می شوند.

تا به حال، بسیاری اطمینان دارند که داروهای کودکان از نظر ترکیب با بزرگسالان تفاوتی ندارند. اما مطلقاً اینطور نیست.

محصولات مخصوص کودکان بیشتر از بزرگسالان کنترل می شوند و دارای فرمول خاصی بدون سولفات و پارابن هستند که برای پوست حساس مضر نیستند.

برخی از پزشکان استفاده از هیچ محصولی را در هفته اول پس از تولد توصیه نمی کنند، زیرا پوست نوزاد هنوز بسیار حساس و نازک است، بنابراین باید در آب ساده یا جوشانده شسته شود و بعد از آن می توانید از صابون استفاده کنید. صورت کودک را با یک سواب پنبه ای آغشته به آب جوشیده سرد پاک کنید.

صابون بچه کاپوس

بنابراین، دلایلی را در نظر بگیرید که چرا هنوز باید به وسایل کودکان برای مراقبت از نوزادان اولویت دهید.

قبل از هر چیز باید این نکته را در نظر گرفت که پوست کودکان بسیار نازک است و به تمام عوامل خارجی بسیار حساس است. بر این اساس، چنین پوستی نیاز به مراقبت بسیار ملایم و ملایم دارد.

یکی دیگر از ویژگی های پوست کودکان، عملکرد بی رویه غدد چربی و عرق است که وظیفه ایجاد یک لایه محافظ نامرئی بر روی اپیدرم نوزاد و تضمین ایمنی آن را بر عهده دارند.

علاوه بر اینکه این لایه بسیار نازک است، در صورت استفاده از صابون درشت نیز می توان آن را به راحتی شستشو داد که در نتیجه پوست آسیب پذیر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.