کاغذ رولی حرارتی می تواند باعث سرطان پوست شود

فروشندگان باهوش متوجه می شوند که کاغذ رولی حرارتی یک تجارت کوچک اما پرسود است. بنابراین به جای واردات رول های کوچک تمام شده، رول های جامبو را به صورت عمده خریداری کرده و در کارخانه های خود برش می دهند. در این مورد، آنها به رول های جامبو کاغذ حرارتی نیاز دارند.

به رول های جامبو کاغذ حرارتی، رول بزرگ یا رول مادر نیز می گویند. به دلیل اندازه‌هایشان، تولیدکنندگان و فروشندگان می‌توانند آن‌ها را به رول‌های تمام شده کوچک تقسیم کنند تا سود کسب کنند.

با این حال، با وجود بسیاری از برندها و انواع مختلف رول جامبو در بازار، چگونه می توانید مطمئن باشید که محصول مناسبی را برای نیازهای تجاری خود خریداری می کنید؟ این راهنمای جامع همه آنچه را که باید در مورد رول های جامبو کاغذ حرارتی بدانید را به شما آموزش می دهد.

کاغذ

زمانی که مطالعه را تمام کردید، بر روی کاغذ حرارتی مجهزتر خواهید شد و می توانید رول جامبو مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید. پس بیایید شروع کنیم.

ما در این مقاله توضیح داده ایم که چرا پهنای رول جامبو بسیار مهم است. برای تولید یک اندازه رول حرارتی با عرض 79 میلی متر، باید از رول جامبو با عرض قابل تقسیم بر 79 میلی متر استفاده کنید، مانند 558 میلی متر یا 636 میلی متر.

برای تولید یک اندازه رول حرارتی با عرض 56 میلی متر، باید از رول جامبو با عرض قابل تقسیم بر 56 میلی متر استفاده کنید، مانند 565 میلی متر یا 844 میلی متر.

عرض رول جامبو برای تولید رول کاغذ حرارتی 79 میلی متر: 401 میلی متر، 558 میلی متر، 636 میلی متر، 716 میلی متر و 795 میلی متر و غیره.

عرض رول جامبو برای تولید رول کاغذ حرارتی 56 میلی متر: 565 میلی متر، 844 میلی متر و غیره.طول رول جامبو از 5500 متر تا 9000 متر متغیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.